4 denní poznávací LETECKÝ výlet do Londýna, Portsmouthu a Brightonu

Připravili jsme pro Vás za jedinečnou cenu poznávací pětidenní LETECKÝ výlet do Londýna, Portsmouthu a Brightonu! Uvidíme kromě ruchu a krás velkoměsta, uvidíte loďařské a moderní město JZ Anglie a pulzující přímořský Brighton.
building, river, bridge-7014904.jpg
the tower, port, portsmouth-3184558.jpg

Cena: 8 990 Kč

Minimální počet 25 studentů

1 učitel zcela zdarma (při vyšším počtu až 5 učitelů zdarma)

Navržený program

1.den:

Londýn – City, katedrálu St.Paul, galerii moderního umění (ohromná továrna), Shakespearovo divadlo, uvidíte nejslavnější most Tower Bridge s jeho skleněnou podlahou a vedle něj navštívíme pevnost Tower s korunovačními klenoty. Bude možnost se zúčastnit strašidelného divadla London Dungeon. Večer přejezd na ubytování

2. den:

Prohlídka Portsmouthu. Prozkoumáme další zákoutí tohoto města, podíváme se lodí na nedaleký ostrov, kde nás přivítá kapitán ponorek. Jednu z nich za doprovodu hluku motorů navštívíme. Odpoledne nás čeká největší muzeum lodí a námořnictví. Podíváte se na HMS Victory, bitevní královskou loď z doby pirátů a objevných plaveb, uvidíte také dalších plavidel a techniky! Večerní pobřeží, nákupy a místní trh.

3. den:

Celodenní návštěva Brightonu, přímořského města a královského letoviska. Uvidíte rekreační sídlo anglických panovníků – Royal Pavillon, jeden z nejlepších podmořských světů v brightonském seaquariu, muzeum artefaktů a především studentské město s nespočtem butiků, malebných uliček a zábavným molem, kde kromě atrakcí vám racci budou zobat z ruky. Nejlepší fish and chips v Anglii závěrem.

4. den:

Londýn. Trafalgar Square, možnost navštívit Národní Galerii. Uvidíme monumentální katedrálu Sv. Pavla a předělanou továrnu na galerii moderního umění. Nemineme ani Tower a Towe Bridge. V závěru dne nás čeká anglické strašidelné divadlo London Dungeon, jedna z největších atrakcí v Londýně a poté nakupování na Oxford Street! City of Westminster, Big Ben, budovy parlamentu, Westminster Bridge, Westminster Abbey, London Eye, Whitehall, Buckinghamský palác.

Cena zahrnuje: letenky, 4 noci v moderním min ** hotelu se snídaní, průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy do vybraných muzeí a atrakcí, jízdné na místě (55GBP). 

Nezávazná poptávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.