4 denní poznávací LETECKÝ výlet do Londýna, Cambridge a Windsoru

Připravili jsme pro Vás za jedinečnou cenu poznávací čtyřdenní LETECKÝ výlet do Londýna, Cambridge a Windsoru! Uvidíme kromě ruchu a krás velkoměsta také starobylé univerzitní město a sídelní hrad králů a královen.
ferris wheel, london eye, river-6547089.jpg
windsor castle, england, windsor castle-252509.jpg

Cena: 8 800 Kč

Minimální počet 25 studentů

1 učitel zcela zdarma (při vyšším počtu až 5 učitelů zdarma)

Navržený program

1.den:

Londýn. Procházka Hyde Parkem, Trafalgar Square, možnost navštívit Národní Galerii Odbíjející Big Ben, budovy parlamentu, Westminster Bridge, Westminster Abbey, London Eye, Whitehall a Buckinghamský palác se svým ptačím a veverkovým St. James parkem. Uvidíte neonové náměstíčko Piccadilly Circus a známé ulice Whitehall a Regent Street. V závěru dne si dáme volno v čínské čtvrti – Soho, kde se výborně navečeříme!

2. den:

celodenní návštěva Windsoru. Starobylého města kousek od Londýna s monumentálním hradem, který slouží jako sídlo britských monarchů. Ten navštívíme, projdeme si křivolaké uličky a místní trhy/obchůdky, bude čas si koupit nejen anglické dobroty, ale i navštívit světoznámá muzea Eton college, jedné z nejprestižnějších středních škol v Británii. Odpoledne možnost návštěvy městečka Slough nebo v Londýně strávíme čas na Paddingtonu.

3. den:

odjezd do Cambridge – spatříte nejslavnější univerzitní město, historickou kolej Kings College s její nejdelší kaplí v Anglii. Procházka centrem města – návštěva jedné z kolejí, místní studenti nás provezou na loďkách po říčce Cam. Z výšky kostela Sv. Marie si prohlédnete historický půvab města a poté vyrazíte na místní trh plný dobrot a suvenýrů. Večerní Londýn. Bude-li čas, navštívíme světově známou alternativní čtvrť Camden Town nebo Oxford street.

4. den:

Londýn. Prohlídka Londýna. Navštívíme druhou část města – City, katedrálu St.Paul, galerii moderního umění (ohromná továrna), Shakespearovo divadlo, uvidíte nejslavnější most Tower Bridge s jeho skleněnou podlahou a vedle něj navštívíme pevnost Tower s korunovačními klenoty. Odpoledne pojedeme na Greenwich nebo do avantgardní čtvrti Camden. Bude možnost se zúčastnit strašidelného divadla London Dungeon.

Cena zahrnuje: letenky, ubytování 3 noci v hotelu v centru u Hyde parku se snídaní, zákonné pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb., průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy do vybraných muzeí a atrakcí, jízdné na místě (55GBP)

Nezávazná poptávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.