4 denní poznávací LETECKÝ výlet do Londýna a Brightonu

Připravili jsme pro Vás za jedinečnou cenu poznávací čtyřdenní LETECKÝ výlet do Londýna a Brightonu! Uvidíme kromě ruchu a krás velkoměsta také pulzující přímořský Brighton.
building, city, street-5467304.jpg
brighton, england, sussex-4577172.jpg

Cena: 8 400 Kč

Minimální počet 25 studentů

1 učitel zcela zdarma (při vyšším počtu až 5 učitelů zdarma)

Navržený program

1.den:

Londýn. Procházka Hyde Parkem, Trafalgar Square, možnost navštívit Národní Galerii Odbíjející Big Ben, budovy parlamentu, Westminster Bridge, Westminster Abbey, London Eye, Whitehall a Buckinghamský palác se svým ptačím a veverkovým St. James parkem. Uvidíte neonové náměstíčko Piccadilly Circus a známé ulice Whitehall a Regent Street. V závěru dne si dáme volno v čínské čtvrti – Soho, kde se výborně navečeříme!

2. den:

Prohlídka Londýna. Navštívíme druhou část města – City, katedrálu St.Paul, galerii moderního umění (ohromná továrna), Shakespearovo divadlo, uvidíte nejslavnější most Tower Bridge s jeho skleněnou podlahou a vedle něj navštívíme pevnost Tower s korunovačními klenoty. Odpoledne pojedeme na Greenwich nebo do avantgardní čtvrti Camden. Bude možnost se zúčastnit strašidelného divadla London Dungeon.

3. den:

Celodenní návštěva Brightonu, přímořského města a královského letoviska. Uvidíte rekreační sídlo anglických panovníků – Royal Pavillon, jeden z nejlepších podmořských světů v brightonském seaquariu, muzeum artefaktů a především studentské město s nespočtem butiků, malebných uliček a zábavným molem, kde kromě atrakcí vám racci budou zobat z ruky. Výlet na útesy, procházka po pláži. Nejlepší fish and chips v Anglii závěrem.

4. den:

Londýn. Porcházka Kensingtonskými zahradami, památník lady Diany, Albert memorial a poté návštěva třech světoznámých muzeí – Science muzeum, Nature muzeum a Albert muzeum. Přesun na letiště nebo lze jet na Greenwich a do přilehlých muzeí.

Cena zahrnuje: letenky, 3 noci v hotelu v centru u Hydeparku se snídaní, průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy do vybraných muzeí a atrakcí, jízdné na místě (55GBP)

Nezávazná poptávka

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.