Londýn letecky na 4 dny

ferris wheel, london eye, river-6547089.jpg
building, city, street-5467304.jpg

Navržený program

1. den

Přílet v dopoledních hodinách, transfer do centra Londýna, celodenní prohlídka: City of Westminster, Big Ben, budovy parlamentu, Westminster Bridge, Westminster Abbey, London Eye, Whitehall, Buckinghamský palác (výměna stráží), osobní volno – možnost nákupů.

2. den

Greenwich – návštěva Královské observatoře, procházka královským parkem na nultém poledníku, Národní námořní muzeum s interaktivní expozicí pro děti, malebný trh s uměleckými předměty, pěší tunel pod Temží na Isle of Dogs, nadzemní automatickou dráhou přes Docklands, Tower of London, Tower Bridge, križník Belfast, katedrála sv. Pavla, procházka okolo Temže k Tate Gallery (muzeum moderního umění) a okolo Shakespearova divadla Globe.

3. den

Prohlídka vybraného muzea – Národní galerie, Trafalgarské nám., Museum M. Tussaud’s, London Dungeon, National History Museum, Science Museum (přistávací modul Apolla 10); West London – Piccadilly Circus, Regent Street, Oxford Street (možnost nákupu na nejznámější obchodní třídě v Anglii), Leicester Square, Soho, Coven Garden, China Town (vyhlášená zábavní čtvrť, kde se dobře najíte i pobavíte).

4.den

British Museum, Hyde Park, Speaker’s Corner, Kensingtonský palác (sídlo a památník princezny Diany), Royal Albert Hall; Camden Town – největší open street market v Evropě. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:

letenku včetně všech poplatků, ubytování 3 noci v hotelu sítě Accor se snídaní, průvodce, základní info a plánek města, 

Cena nezahrnuje:

transfer z a na letiště (cca 30 GBP), jízdné po Londýně (20 GBP), kapesné, vstupné (dle zájmu 40-60 GBP), pojištění léčebných výloh