5 denní poznávací LETECKÝ zájezd do Dublinu, krásného poloostrova Howth Head a na přilehlé skalnaté, útesovité pobřeží Z Irska

Připravili jsme pro Vás za jedinečnou cenu poznávací výlet do XXX
dublin, pub, ireland-3848404.jpg
lake, landscape, ireland-1835544.jpg

Cena: 12 990 Kč

Minimální počet 25 studentů

1 učitel zcela zdarma (při vyšším počtu až 5 učitelů zdarma)

Navržený program

  • 1.den Odlet z Prahy do Dublinu, seznámení s centrem , prohlídka města: uvidíme krásnou St. Patrick´s Cathedral a Christ Church Cathedral, muzeum Dublinu, Dublin Castle a poté se projdeme parkem Stephen´s Green 
  • 2.den  čeká nás výlet městskou dopravou a příměstskou železnicí do městečka HOWTH na poloostrově Howth Head. Nenáročná pěší túra (cca 3,5 hod.) od pobřeží k pobřeží na severu zátoky Dublin Bay nabízí mnoho krásných výhledů. Návrat do DUBLINU, prohlídka centra města, Grafton Street, O´Connell Street, Večer návrat do místa ubytování, večeře.
  • 3.den: Poté se vydáme městskou dopravou a příměstským vlakem tentokrát na jih. Procházka po strmém pobřeží jižně od Dublinu. Jednoduchá vycházka (cca 2 hod.), z Greystone přes mys s nízkým vrcholem BRAY HEAD do letoviska viktoriánského stylu BRAY. Bray Head svým strmým skalnatým okrajem vyčnívá do Irského moře. Návrat do DUBLINU.. 
  • 4. den: prohlídka komplexu středověkých památek v Glendalough (jeden z nejvýznamnějších staroirských klášterů umístěný v krásné krajině), túra v divokých a krásných Wicklow Mountain okolo nádherného průzračného jezera.
  • 5. Den: Prohlídka muzea pivovaru GUINNESS., odkud je to kousek do National Gallery of Ireland a irského národního muzea s výběrem nejkrásnějších exponátů z historie Irska. Následně se podíváme na Trinity College s úžasnou Book of Kells, kolem řeky Liffey k Halfpenny Bridge, kde nás po  posezení v typické dublinské hospůdce ve čtvrti Temple Bar čeká osobní volno k průzkumu této malebné části města.

 

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, průvodce, 4x ubytování v síti hotelu Travelodge se snídaní 

Cena nezahrnuje: dopravu na místě (90 euro), vstupy do vybraných muzeí a atrakcí.