Výukový výlet autobusem do Londýna a okolí

 

Navržený Program:

1.den:

Odjezd z ČR v odpoledních hodinách.

2.den:

Dopolední výuka. Odpolední návštěva Londýna – když bude hezky tak spatříme Londýn z největšího otáčecího kola na světě – London Eye. Spatříte Westminste r Abbey, Westminster Palace s Big Benem, jen o kousek dál Buckinghamský palác. St.Jame´s park, kde si můžete odpočinout, poobědvat a užít si klidnou hodinku v příjemné atmosféře tohoto výjimečného londýnského parku plného vzácných ptáků (černé labutě, pelikáni atd.). Dále uvidíte známý Picadelli Circus se zářivými neonovými reklamami, Trafalgar Square, možnost nakouknout do Národní galerie a světoznámé čínské čtvrť Soho. Ubytování.

3. den:

Dopoledne navštívíme dlouhé útesy Seven Sisters. Jde o skupinu křídových útesů, které jsou součástí národního parku South Downs. U nich také spatříme známý mys a Beachy Head.. Odpoledne věnujeme turistickému Brightonu, známým viktoriánským lázním s pobřežní promenádou a zábavním molem Brighton Pier, v případě příznivého počasí možnost vykoupání v moři. Navštívíme Seaquarium, projdeme se kolem orientálního Královského pavilonu a zbytek dne si užijeme buď procházkou po pobřeží, nebo klidnými nákupy.

4. den:

Dopolední výuka. Po obědě se vydáme na další průzkum Londýna. Uvidíme Tower s korunovacími, Tower Bridge, galerii moderního umění ve staré továrně, divadlo Shakespeara a monumentální katedrálu Sv. Pavla. Možnost nákupů a osobního volna na Oxford Street. Na konec dne máme pro Vás připravenou nejznámější ulici s vetešnictvím, starožitnostmi, šperky a trhy s ovocem a oblečením – Portobello Road.

5. den:

Dopolední výuka. Dopoledne nás čeká Centerbury. Toto středověké městečko plné křivolakých uliček a hrázděných domů velice půvabné a zvláště v letních měsících přitahuje velké množství návštěvníků. Největším pokladem Canterbury je překrásná gotická katedrála postavená na místě prvního křesťanského kostelíka z roku 597. Po mučednické smrti arcibiskupa Thomase Becketa r. 1170 se katedrála stala jedním z nejvýznamnějších poutních míst Evropy. Noční přesun do ČR.

6. den:

odjezd do krásného Oxfordu - nejslavnějšího univerzitního města, uvidíte nejrozsáhlejší kolej Christ Church College, kde se natáčel Harry Potter - nádvoří, jídelna, kaple…, katedrála Christ Church Cathedral. Pak se projdeme po centru města - Magdalen College, Saint Aldate’s Street, Merton College - nejstarší kolej z r. 1264, Town Hall. Navštívíme Historické muzeum s unikátní sbírkou artefaktů z celého světa. Po British muzeum jde o nejslavnější muzeum tohoto typu v Anglii. A samozřejmě nás čekají anglické obchody, studentské kavárny a další možnosti tohoto univerzitního města. V závěru nás čeká projížďka na loďkách!

7. den.

Dopolední příjezd do ČR

Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem s toaletou, ubytování 4 noci v moderních karavanech s polopenzí, výuka včetně učebních materiálů, průvodce,

Cena nezahrnuje: vstupy na vybrané atrakce.

 

Termín na vyžádání
Autobus