Vánoční advent v Londýně

Vánoce se blíží, svátky radosti a klidu jsou ale často zastíněny stresem a nervozitou. Jistě znáte otázku, „co jim mám asi vybrat zase za dárek?“ „Nevím, vyber nějakou lahev.“ Tak přesně tohoto se s námi v Londýně bát nemusíte. Ať už zvolíte historickou prohlídku s poklidnou procházkou centrem města či se necháte strhnout vírem nakupování, zajistíme Vám DVA průvodce, kteří nasměrují Vaše kroky přesně tam, kam směřují Vaše přání.

Zažijete tři dny anglické předvánoční atmosféry. Zda ji strávíte poznáváním a prohlídkou památek, parků a dalších zajímavých míst nebo si zajdete do světoznámých britských obchodů a trhů a nakoupíte zde pro sebe a příbuzné vše to, co v Čechách se sehnat nedá, je už jen a jen na Vás. Budete-li si chtít program rozdělit, s námi máte tu možnost! 

Navržený program:

Nakupování

Celodenní možnost nakupování v centru Selfridge´s. Oxford Street - oblíbený Primark a největší obchodní dům Shepherd´s Bush. Síť outletových TK Max se sortimentem všech nejznámějších značek oblečení. Camden Town - největší open street market s alternativní módou, obchůdky zasazené v docích s neuvěřitelnou atmosférou, přehlídka všech možných hudebních a módních kreací. Zde pocítíte na vlastní kůži onu jedinečnost a specifičnost Londýna. Dále můžete navštívit Harrod´s - nejluxusnější a nejstarší obchodní dům ve VB, kde můžete koupit snad vše od špendlíku až po slona. Covent Garden je okrsek, který je znám jako obchodní a zábavní centrum a nachází se v něm vstup do Královské opery, která bývá také označována jako Covent Garden. Picadelly, kde mají stálý výprodej na značkové sportovní zboží až 70% (Adidas, Nike, Lonsdale). A na konec známé Portobello! Pojeďte si s námi koupit vše od skvěle střiženého obleku až po nejbizarnější modely alternativní módy za neuvěřitelné ceny !!!

1. den

Odjezd z Prahy přes Německo do francouzského přístavu Calais, přeprava do VB.

2. den

Začínáme pěší procházkou okolo Londýnské Temže, Tate Gallery (moderní umění), Shakespearova divadla Globe k London Eye a k londýnskému novému podmořskému Akváriu (jedno z největších evropských akvárií s 50 nádržemi mořských a sladkovodních živočichů). Pak se vydáme do centra města, kde kromě možnosti nakoupit vánoční dárky uvidíte Westminsterský palác a opatství. Po cestě se zastavíme na Downing Street, kde bydlí britský premiér a projdeme se kolem Buckinghamského paláce, sídla královny. Ubytování a nocleh.

3. den

Zamíříme na Leicester Square, Piccadilly Circus, Soho (China Town), Covent Garden, kde vás čeká úžasná atmosféra s místními kejklíři, pouličním divadlem, vánočními trhy a rozsvíceným vánočním stromem. Také se podíváte na Trafalgar Aquare a budete mít možnost navštívit Národní galerii. Prohlídnete si  British muzeum (jedno z největších a nejvýznamnějších muzeí historie a kultury, které obsahuje sbírky obsahující více než sedm miliónů předmětů ze všech kontinentů dokumentujících historii lidstva od počátku až do současnosti). Zbytek dne strávíte vánočními nákupy na světoznámé Londýnské Oxford Street, kde naleznete všechny světoznámé značky (Zara, Primark, HM ...). Nocleh.

4. den

Návštěva známých anglických muzeí - Science muzeum, Natural History muzeum (vánoční kluziště v muzejních zahradách). Harrod´s - nejznámější a nejluxusnější obchodní dům, Sheperd´s Bush - největší obchodní centrum v Londýně s obchody všech světových značek. Následovat bude přejezd místním vláčkem DLR (automaticky řízený) přes finanční centrum Canary Warf do Greenwich, kde se nachází nultý poledník. Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

5. den

Předpokládaný příjezd do ČR okolo poledne.

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem (DVD, bufet…), přepravu přes kanál La Manche,
průvodce, info materiál s plánkem města, 2x ubytování v hotelu v centru se snídaní

Cena nezahrnuje:

jízdné po Londýně (cca 10 GBP), vstupné, pojištění léčebných výloh

Termín na vyžádání
Autobus