5 denní výletdo Londýna a Paříže

Pojeďte s námi objevit kouzlo Londýna, města poslední Olympiády, mnoha katedrál, technických muzeí, jedinečných atrakcí, doubledeckerů a anglických Pubů! Na závěr poznáte uměleckou Paříž, projedete se lodí po Seině, vystoupíte po točitých schodech na Eiffelovku a projdete si večerní prosvětlené centrum s impozantním Louvrem.

 

Navržený program:

1.den:

Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, přejezd do Velké Británie.

2.den:

Celodenní prohlídka města, čtvrť City a Greenwich: doky Sv. Kateřiny, Tower Bridge, Tower. katedrála Sv. Pavla a Tate Modern Gallery – Galerie moderního umění. Prohlídka křižníku Belfast. Následně pojedeme nadzemním metrem na Greenwich - nultý poledník, námořní muzeum. Také Vás čeká krásný park a malebný trh, kde si můžete levně koupit nějakou tu anglickou dobrotu.

3.den:

Celodenní prohlídka města. London Eye/Seaquarium. Westminster Abbey, Westminster Palace s Big Benem, jen o kousek dál Buckinghamský palác. St.Jame´s park, kde si můžete odpočinout, poobědvat a užít si klidnou hodinku v příjemné atmosféře tohoto výjimečného londýnského parku. Prohlídka Churchill War Rooms. Buckinghamský palác. Dále uvidíte Picadelli Circus, Trafalgar Square, Národní galerii a světoznámou čínskou čtvrť Soho. Na konec dne máme pro Vás připravenou nejznámější atrakci Londýna – Madame Tussauds.

4.den:

Ranní přejezd do Paříže. Dorazíme přímo pod Eiffelovu věž. Po Eiffelovce nastoupíme na loď a po Seině se dostaneme k nejznámější katedrále Francie – Notre Dame, návštěva Centre George Pompideau, večerní Louvre. Volný čas na nákupy a procházku historickou Paříží.

5.den:

Dopolední příjezd do ČR.

 

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem (DVD, bufet…), přepravu přes kanál La Manche, průvodce CK, 2x ubytování v síti hotelu Accor se snídaní, většinu vstupů do muzeí a galerií

Cena nezahrnuje:

vstupy na London Eye a Madame Tussauds, Eiffelovu věž a loď po Seině (cca 16 euro).

Termín na vyžádání
Autobus