Paříž letecky na 3 dny

Navržený program

1.den

Ráno Paříž – pěší prohlídka centra – Panthéon, Latinská čtvrť, Sorbonna, Lucemburské zahrady, katedrála Notre Dame – klenot gotiky, Justiční palác, St. Chapelle, Centre G. Pompidou Les Halles,  kostel St. Eustache, zahrady Tuilleries, luxusní bulvár Champs Élysées, Vítězný oblouk (Arc de Triomphe). Večer odjezd na ubytování, nocleh.

2.den

Dopoledne odjezd místní dopravou do moderní obchodní čtvrti na západním okraji Paříže La Défence s uměleckými díly pod širým nebem a komplexem budov La Grande Arche – možnost výjezdu výtahem na 106m vysokou vyhlídkovou plošinu. K večeru prohlídka čtvrti Montmartre, která byla Mekkou umělců, spisovatelů a básníků. Vychutnáte si Place du Tertre, kde prosperují pouliční malíři, baziliku Sacre Coeur s nádherným výhledem na město, Place Pigalle, Moulin Rouge. Večer možnost projížďky lodí po Seině, návrat do hotelu, nocleh.

3.den

Po snídani návštěva symbolu Paříže – Eiffelovy věže, která byla do r. 1931 nejvyšší stavbou světa. Projížďka lodí po Seině. Procházka kolem Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona I. na náměstí Place de la Concorde. Možnost návštěvy Musée Louvre, v němž se nacházejí jedny z nejvzácnějších uměleckých sbírek na světě. Alternativně možnost návštěvy Musée d´Orsay (skvělá sbírka impresionistického umění). Večer odlet do ČR.

Cena zahrnuje:

letenku včetně všech poplatků, ubytování 2 noci v hotelu sítě Accor se snídaní, průvodce, základní info a plánek města,

Cena nezahrnuje:

transfer z a na letiště, jízdné po Paříži, kapesné, vstupné (cca 30 Euro), pojištění léčebných výloh

Termín na vyžádání
Letecky
Možnost snídaně