6 denní Paříž, Versailles a park Miniaturní Francie

Navržený program

 

1. den

 

Odjezd z ČR.

2. den

 

Ráno Paříž – pěší prohlídka centra – Panthéon, Latinská čtvrť, Sorbonna, Lucemburské zahrady, návštěva katedrály Notre Dame – klenot gotiky, Justiční palác, St. Chapelle, návštěva moderní galerie Centre G. Pompidou,  kostel St. Eustache, zahrady Tuilleries, luxusní bulvár Champs Élysées, krásný výhled s prohlídkou Vítězného oblouku (Arc de Triomphe). Večer odjezd na ubytování, nocleh.

3. den

 

V dopoledních hodinách odjezd do parku – Miniaturní Francie. Prohlídka zahrnující různé atrakce a zajímavosti. Odpolední přejezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles (známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry). Prohlídka zámku a zahradTransfer na ubytování.

4. den

 

Dopoledne odjezd do moderní obchodní čtvrti na západním okraji Paříže La Défence s uměleckými díly pod širým nebem a komplexem budov La Grande Arche. Odpoledne prohlídka čtvrti Montmartre, která byla Mekkou umělců, spisovatelů a básníků. Vychutnáte si Place du Tertre, kde prosperují pouliční malíři, baziliku Sacre Coeur s nádherným výhledem na město, Place Pigalle, Moulin Rouge. Večer možnost projížďky lodí po Seině, návrat do hotelu, nocleh

5. den

 

Po snídani návštěva symbolu Paříže – Eiffelovy věže, která byla do r. 1931 nejvyšší stavbou světa. Projížďka lodí po Seině. Procházka kolem Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona I. na náměstí Place de la Concorde. Možnost návštěvy Musée Louvre, v němž se nacházejí jedny z nejvzácnějších uměleckých sbírek na světě. Alternativně možnost návštěvy Musée d´Orsay (nádherná sbírka impresionistického umění). Večerní přejezd do ČR.

6. den

 

dopolední příjezd do ČR

 

Cena zahrnuje:

3x ubytování v hotelu ibis se snídaní, dopravu zahr. luxusním busem, trajekt přes kanál La Manche, průvodce

Cena nezahrnuje:

vstupy, doprava po Londýně (cca 5 GBP na den)

 

2022 - 2042 - 6 dní
od5 990,- Kč
Autobus
Snídaně
Objednat »