3 dny skvělého nakupování v Londýně; Oxford Street, Camden Town

Letecký zájezd na 3 dny za nejznámějšími obchody světa! Přeneste se s námi jako mávnutím kouzelného proutku přes kanál La Manche a využijte jedinečné nákupní příležitosti v době výprodejů!

 

Nakupování v centru Selfridge´s. Oxford Street - oblíbený Primark a největší obchodní dům Shepherd´s Bush. Síť outletových TK Max se sortimentem všech nejznámějších značek oblečení. Camden Town - největší open street market s alternativní módou, obchůdky zasazené v docích s neuvěřitelnou atmosférou, přehlídka všech možných hudebních a modních kreací. Zde pocítíte na vlastní kůži onu jedinečnost a specifičnost Londýna. Dále můžete navštívit Harrod´s - nejluxusnější a nejstarší obchodní dům ve VB, kde můžete koupit snad vše od slona až po špendlík. Covent Garden je okrsek, který je znám jako obchodní a zábavní centrum a nachází se v něm vstup do Královské opery, která bývá také označována jako Covent Garden. Piccadilly, kde mají stálý výprodej na značkové sportovní zboží až 70% (adidas, nike, lonsdale). Pojeďte si s námi koupit vše od skvěle střiženého obleku až po nejbizarnější modely alternativní mody za neuvěřitelné ceny!!!

Cena na vyžádání, závisí na momentální ceně letenky.

Cena zahrnuje:

Letenku tam a zpět, včetně všech letištních poplatků a tax, 2x nocleh v centru Londýna v blízkosti Oxford street, průvodce, info materiál s plánkem města. 

Cena nezahrnuje:

doprava letiště-Londýn, pojištění léčebných výloh, strava, průvodce.

 

2022 - 2042 - 3 dny
od5 500,- Kč
Letecky
Vlastní
Objednat »