Londýn nejen pro dospělé

Navržený program

1. den

Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, přejezd do Velké Británie.

2. den

V Londýně začínáme ranní procházkou v docích Sv. Kateřiny, projdeme se pod nejznámějším mostem Anglie - Tower Bridge, kde se paměť v našich foťácích naplní nejen slavným zdvihacím mostem, ale především největším a ve své době nejděsivějším hradem Anglie - Towerem. Ten také kolem poledne navštívíme a prohlédneme si korunovační klenoty nevyčíslitelné hodnoty i nejznámější diamant na světě. Mezi tím nás čeká procházka nejrušnější čtvrtí City a prohlídka katedrály Sv. Pavla a Tate Modern Gallery – Galerie moderního umění. Kdo bude mít odvahu, může navštívit středověké muzeum hrůzy a teroru s Jackem Rozparovačem a úžasnou atmosférou starého Londýna (skvělá atrakce pro děti i dospělé). V odpoledních hodinách pojedeme nadzemním metrem na Greenwich, kde si děti mohou stoupnout jednou nohou na Z a V polokouli současně, překročí nultý poledník a uvidí nejfotografovanější pohled na Londýn. Budeme mít možnost prohlédnout si Observatoř s největšími dalekohledy anebo námořní muzeum. Také Vás čeká krásný park a malebný trh, kde si můžete levně koupit nějakou tu anglickou dobrotu, děti si určitě rády koupí pár suvenýrů. V podvečerních hodinách nás autobus zaveze do hotelu.

3. den

Začínáme na London Eye, 110m vyhlídkovém kole. Spatříte slavné Westminster Abbey (místo královských svateb a pohřbů), Westminster Palace s Big Benem, jen o kousek dál Buckinghamský palác, pod Vámi Temži s lodičkami a čluny, prostě uvidíme Londýn ze všech možných úhlů pohledu. Také můžete navštívit Londýnské Akvárium - vaše děti budou nadšeny, uvidí největší evropské akvárium s 50 nádržemi mořských a sladkovodních živočichů. Pak půjdeme přes London Bridge k Westminsteru, kde vás čeká Big Ben se svými světoznámými hodinami a jedinečným zvonem. Pokračujeme do St.Jame´s parku, kde si můžete odpočinout, poobědvat a užít si klidnou hodinku v příjemné atmosféře tohoto výjimečného londýnského parku. Hned poté se půjdeme podívat na sídlo britských panovníků - Buckinghamský palác. Na závěr dne se přes Piccadilly Circus projdeme na známé náměstí Trafalgar square, kde uvidíte National Gallery - Národní galerii. Pak již jen ubytování a nocleh v hotelu.

4. den

Dopoledne vyrážíme do Londýnského muzea Voskových figurín Madame Tussaud - jednoho z nejznámějších muzeí, kde se zábavnou formou v doprovodu nejslavnějších osobností nejen anglického života dozvíte spoustu zajímavých informací o historii i současnosti. Uvidíte Baracka Obamu, Beatles, Shakiru a mnoho dalších osobností. A hlavně zažijete světově ojedinělé 4D kino, něco takového jste ještě neměli možnost spatřit ! Budete více než nadšení :-). Poté se vydáme do Science muzeum, Natural History muzeum - vstupy zdarma - čeká Vás interaktivní program, který jistě okouzlí nejen děti, budete vtaženi do světa pokusů a poznání. Jako alternativu můžete využít tisíce obchodů na jedné z nejznámější obchodní ulici světa – Oxford Street. Je-li pro někoho Londýn symbolem levných nákupů všeho druhu, zde má možnost se přesvědčit. Odpoledne můžete strávit v největším londýnském parku - Hyde Parku nebo vlastním programem. Odjezd ve večerních hodinách přes kanál la Manche do Německa.

5. den

Ranní příjezd do Německa, návštěva termálního aquaparku ve Weidenu, přijemné teplé koupání, divoká řeka, tobogan, dospělí si mohou odpočinout v saunovém světě, případně si můžete prohlédnout krásné historické centrum tohoto městečka. Odjezd do ČR.

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem (DVD, bufet…), přepravu přes kanál La Manche, , průvodce, info materiál s plánkem města, 2x ubytování v hotelu sítě Accor 

 

Cena nezahrnuje:

jízdné po Londýně (cca 10 liber), vstupné, stravování, pobyt v lázních Weiden (cca 5 EUR), pojištění léčebných výloh,
příplatek za dvoulůžkový pokoj 600 Kč, příplatek za jednolůžkový pokoj 1200 Kč

 

 

 

2022 - 2042 - 5 dní
od5 500,- Kč
Autobus
Bez stravy
Objednat »