Londýn letecky na 3 dny

Do Londýna letadlem na tři dny!

Nabízíme Vám jedinečnou možnost, jak si pohodlně a naplno užít toto zvláštní a krásné město Anglie – Londýn. 

V čem ona jedinečnost?  Zajistíme Vám letenku a ubytování v komfortním tříhvězdičkovém hotelu přímo v srdci tohoto velkoměsta, a to po dohodě téměř kdykoliv během deseti měsíců, termíny si volíte sami!

 

Ráno vstanete, vezmete příruční zavadlo, nasednete do letadla a za 50 minut jste v Británii. Co všechno můžete během tří dnů zažít snad ani není třeba zmiňovat. Milujete umění či muzea? Chcete poznat historii temných zdí Toweru? Nebo si užít pověstné londýnské nákupy na Oxford Street a pak si odpočinout v klidném Hyde parku? Program doporučíme přímo dle Vašich konkrétních přání a požadavků.

Udělejte si příjemný prodloužený víkend bez vyčerpávajících přesunů autobusem, a to za nižší cenu! Nehledejte už dále Londýn, on si právě teď našel Vás. Jednodušší už to být nemůže.

 

Navržený program

1. den

Přílet v dopoledních hodinách, transfer do centra Londýna, celodenní prohlídka: City of Westminster, Big Ben, budovy parlamentu, Westminster Bridge, Westminster Abbey, London Eye, Whitehall, Buckinghamský palác (výměna stráží), osobní volno možnost nákupů.

 

2.den

 

Greenwich – návštěva Královské observatoře, procházka královským parkem na nultém poledníku, Národní námořní muzeum s interaktivní expozicí pro děti, malebný trh s uměleckými předměty, pěší tunel pod.

 

3.den   

 

Prohlídka vybraného muzea – Národní galerie, Trafalgarské nám, Museum M. Tussaud’s, London Dungeon, National History Museum, Science Museum (přistávací modul Apolla 10); West London – Piccadilly Circus, Regent Street, Oxford Street (možnost nákupu na nejznámější obchodní třídě v Anglii), Leicester Square, Soho, Coven Garden, China Town (vyhlášená zábavní čtvrť, kde se dobře najíte i pobavíte).  Transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

Cena zahrnuje:

letenku včetně všech poplatků, ubytování 2 noci v hotelu sítě Accor se snídaní, průvodce, základní info a plánek města

 

Cena nezahrnuje:

transfer z a na letiště (cca 30 GBP), jízdné po Londýně (15 GBP), kapesné, vstupné (cca 40 GBP), pojištění léčebných výloh

 

Termín na vyžádání
Letecky
Možnost snídaně