Letecky do Benátek na tři dny

Navržený program

1. den 

Dopoledne přiletíme do Benátek, ubytování v hotelu. Po snídani se vydáme na prohlídku centra města. Nejdříve navštívíme „srdce Benátek“ - Náměstí svatého Marka, jehož pravděpodobně největším skvostem je Bazilika svatého Marka. Během dne uvidíme také bývalé sídlo benátské vlády - Dóžecí palác, nedaleký Most vzdechů, kostel ze 16.století San Giorgio Maggiore, z jehož věže se nám naskytne nádherný výhled na okolní lagunu. Rovněž neopomineme Kostel Santa Maria della Salute , který je jednou z nejvýraznějších dominant celého města. Ve večerních hodinách bude možné podniknout plavbu známými gondolami po Velkému benátskému kanálu. V nočních hodinách návrat do hotelu.

2. den

Po snídani následuje plavba místní lodní dopravou na ostrov Murano, který je světově proslulý díky starodávné sklářské lidové tvorbě. Po návštěvě místního muzea sklářské výroby bude následovat společná procházka malebným ostrovem. Poté se vydáme na nedaleký ostrov Burano, který je známý především díky barevným domkům a řemeslné výrobě krajek. Po prohlídce muzea krajek a ostrova následuje návrat do Benátek a osobní volno. V pozdních večerních hodinách – odjezd z Benátek zpět do ČR.

3. den

Dopolední osobní volno. Možná návštěva místního rybího a ovocného trhu. V brzkém odpoledni návrat do Prahy.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu se všemi poplatky + malé příruční zavazadlo (42x32x25), 2x nocleh se snídaní, průvodce, informační materiály

Cena nezahrnuje:

vstupy do objektů památek, odbavené zavazadlo

 

2015 - 2016 - 3 dny
od5 990,- Kč
Letecky
Snídaně
Objednat »