Holandsko - Jarní květinové korzo

Program zájezdu

1. den

V odpoledních hodinách odjezd z ČR přes Německo do Holandska.

2. den

Amsterdam – celodenní prohlídka města s průvodcem, možnost projížďky lodí po amsterdamských kanálech, návštěva brusírny diamantů, dvoru bekyní, květinového a blešího trhu. Odpolední volno můžete využít k návštěvě muzeí – Říšského, van Gogha, Madame Tussaud´s  nebo Rembrandtova domu. Odjezd do hotelu, nocleh.

3. den

Podíváme se na slavnou květinovou burzu v Aalsmeeru s dražebními sály, projdeme se v jednom z nejkrásnějších parků světa  KEUKENHOF s úžasnou zahraniční architekturou, navštívíme historický Delft, proslavený výrobou fajánse.  V Madurodamu nás ohromí stavby z celého Nizozemska dokonale zpracované v měřítku 1:25, ať už chrámy, paláce, ale i víc než 2 km modelových železnic.  A také uvidíme, odkud se v Nizozemsku vládne – Den Haag.

4. den

Dopoledne se podíváme do skanzenu Zaanse Schans, kde uvidíte nejen větrné mlýny, ale i jak se vyrábějí dřeváky. Na sýrové farmě Alida Hoeve neodoláte určitě nabídce farmářsky vyrobených sýrů eidam a gouda. Bývalá rybářská vesnička Volendam  je atrakcí, kde jistě ochutnáte čerstvé mořské speciality, zvláště úhoře.

5. den

Noordwijk - Ojedinělou atrakcí, která se koná jen jednou v roce, je shlédnutí květinového korza. Odjezd, přes Rotterdam, největší evropský přístav, město nově postavené po zničení během 2.sv. války, se zastávkou v centru města a pak odjezd do ČR.

6. den

Příjezd v dopoledních hodinách do ČR.

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem (DVD, bufet…), zákonné pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb., průvodce CK, info materiál s plánkem města, 3x ubytování v ***hotelu Accor se snídaní

Cena nezahrnuje:

vstupy do objektů, projížďku po grachtech, pojištění léčebných výloh

Aalsmeer – květin. burza: 5,- €
Keukenhof: 14,- €
Madurodam: 14,50 €
Zuiderseemuseum: 14,- €  
Loď  SPIDO v Rotterdamském přístavu: 9,75 €
EUROMAST v Rotterdamu: 8,90 €
Kanály v Amsterdamu: 12,50 €

Termín na vyžádání
Autobus