Historie Londýna a jeden den skvělého nakupování

Dva dny poznávání historického centra Londýna, 3. den návštěva nejznámějších obchodů a výprodejů

Navržený program

1. den

Odjezd z Prahy přes Německo do francouzského přístavu Calais.

2. den

Přeprava do VB do přístavního města Dover. Pěší prohlídka Londýna - Westminster Abbey, House of Parlament, Big Ben, Downing street, Trafalgar Square, Buckinghamský palác a relax v nejstarším parku v Londýně - Saint Jame´s park.

3. den

Celodenní možnost nakupování v centru Selfridge´s. Oxford Street - oblíbený Primark a největší obchodní dům Shepherd´s Bush. Síť outletových TK Max se sortimentem všech nejznámějších značek oblečení. Camden Town - největší open street market s alternativní módou, obchůdky zasazené v docích s neuvěřitelnou atmosférou, přehlídka všech možných hudebních a modních kreací. Zde pocítíte na vlastní kůži onu jedinečnost a specifičnost Londýna. Dále můžete navštívit Harrod´s - nejluxusnější a nejstarší obchodní dům ve VB, kde můžete koupit snad vše od slona až po špendlík. Covent Garden je okrsek, který je znám jako obchodní a zábavní centrum a nachází se v něm vstup do Královské opery, která bývá také označována jako Covent Garden. Picadelly, kde mají stálý výprodej na značkové sportovní zboží až 70% (adidas, nike, lonsdale). Pojeďte si s námi koupit vše od skvěle střiženého obleku až po nejbizarnější modely alternativní mody za neuvěřitelné ceny!!!

4. den

Greenwich, plavba po Temži, největší a nejznámější hrad ve VB  Tower, Tower Bridge, HMS Belfast (bitevní křižník), pěší procházka okolo Tate Gallery (moderní umění), Shakespearova divadla Globe k London Eye a k Londýnskému novému podmořskému Akváriu (jedno z největších evropských akvárií s 50 nádržemi mořských a sladkovodních živočichů).

5. den

Předpokládaný příjezd do ČR okolo poledne.

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem (DVD, bufet…), přepravu přes kanál La Manche, , průvodce, info materiál s plánkem města, 2x ubytování v hotelu Accor  se snídaní

Cena nezahrnuje:

jízdné po Londýně, vstupné (dle zájmu 40-80 GBP), obědy a večeře, pojištění léčebných výloh

2022 - 2042 - 5 dní
od4 900,- Kč
Autobus
Snídaně
Objednat »