Dublin a okolí letecky

Program:


1.den

zájezdu Odlet z Prahy do Dublinu, seznámení s centrem , prohlídka města: uvidíme krásnou St. Patrick´s Cathedral a Christ Church Cathedral, muzeum Dublinu, Dublin Castle a poté se projdeme parkem Stephen´s Green

2.den

nás čeká výlet městskou dopravou a příměstskou železnicí do městečka HOWTH na poloostrově Howth Head. Nenáročná pěší túra (cca 3,5 hod.) od pobřeží k pobřeží na severu zátoky Dublin Bay nabízí mnoho krásných výhledů. Návrat do DUBLINU, prohlídka centra města, Grafton Street, O´Connell Street, Večer návrat do místa ubytování, večeře.

3.den

zájezdu Městskou dopravou a příměstským vlakem tentokrát na jih. Dopoledne procházka po strmém pobřeží jižně od Dublinu. Jednoduchá vycházka (cca 2 hod.), z Greystone přes mys s nízkým vrcholem BRAY HEAD do letoviska viktoriánského stylu BRAY. Bray Head svým strmým skalnatým okrajem vyčnívá do Irského moře. Návrat do DUBLINU. Prohlídka muzea pivovaru GUINNESS., odkud je to kousek do National Gallery of Ireland, kde náš první den zakončíme.

4. Den:

Prohlídka muzea palírny irské whisky Old Jameson distillery a irského národního muzea s výběrem nejkrásnějších exponátů z historie Irska. Následně se podíváme na Trinity College s úžasnou Book of Kells, kolem řeky Liffey k Halfpenny Bridge, odkud je to kousek do National Gallery of Ireland, kde náš po  posezení v typické dublinské hospůdce ve čtvrti Temple Bar, kde často uslyšíme tradiční irskou muziku zakončíme.

5.den

Městskou dopravou do centra DUBLINU, prohlídka hradu s přilehlými zahradami ve čtvrti Swords. osobní volno, čas na nákupy a oběd.. Směr letiště.

Cena zahrnuje: leteckou dopravu, zákonné pojištění CK dle zák. č. 159/1999 Sb., průvodce CK, 4x ubytování v síti hotelu v centru se snídaní, cestovní pojištění pro všechny členy zájezdu.
Cena nezahrnuje: dopravu na místě, vstupy do vybraných muzeí a atrakcí.
2022 - 2042 - 5 dní
od-
Letecky
Vlastní
Objednat »