Do Portsmouth na 6 dní

Navržený program

1. den

Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, směrem přes Německo do fr. přístavu Canais.

2. den

Příjezd do Portsmouth. Po ubytování prohlídka válečné lodi Victory se 100 děly. Okružní jízda kolem celého přístavu a návštěva Royal Naval Museum. Podle času a přání možnost návštěvy Spinnaker Tower a Blue Reef Aquarium. Návrat do hotelu.

3. den

Výlet k nedalekému Stonehange. Poté příjezd do významného historického města Winchester. Prohlídka města a možnost navštívení jedné z největších katedrál Anglie s kulatým stolem krále Artuše.

4. den

Celodenní výlet na ostrov Isle of Wight. Ráno příjezd do přístavního města městě Southampton a jeho prohlídka. Poté trajektem na ostrov, kde se nachází – oblíbené sídlo královny Viktorie a prince Alberta, Osborne House. Prohlídka sídla a procházka přilehlými zahradami. Při návratu do Portsmouth zastávka v historickém městečku Lyndhurst.

5. den

Londýn. V ranních hodinách budeme vysazeni autobusem u Toweru, projdeme si doky a zamíříme skrz City ke katedrále sv. Pavla. Poté se přesuneme na druhou stranu Temže ke galerii moderního umění (Tate Modern Gallery), projdeme kolem rekonstrukce Shakespearova divadla a jedné menší katedrály ke křižníku Belfast. Jako alternativa návštěvy křižníku lze udělat prohlídku galerie moderního umění (zdarma, min. 1,5 h). Poté je na programu návštěva Toweru (cca 1,5-2 h, pokud v něm někdo byl, může navštívit Tower Bridge). Následně se vyráží vlakem na Greenwich (pokud se to stihne, tak navštívíme námořní muzeum a nultý poledník, počítá se zde také s rozchodem cca 1 h). Kromě samotného nultého poledníku uvidíte malebný umělecký trh, námořní koleje a překrásný park. Ve večerních hodinách odjezd zpět do České republiky

6. den

Příjezd do Prahy v podvečerních hodinách

 

Cena zahrnuje: doprava klimatizovaným autobusem s toaletou, ubytování   průvodce

Cena nezahrnuje: vstupy na vybrané atrakce/památky 

 

 

1. 5. 2016 - 1. 7. 2018 - 6 dní
od5 990,- Kč
Autobus
Vlastní
Objednat »