5 denní zájezd do Paříže, Versailles a továrny Audi

Navržený program

1.den

Prohlídka továrny Audi (zaměřená na celkový proces výroby vozidel, komentovaná, anglicky, s překladem), Neckarsulm, Německo.

2.den

Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Následuje úvodní prohlídková trasa autobusem. Sportovní stadion v Bercy, náměstí Bastily, Notre Dame, Radnice, Louvre, nám. Concorde, Champs Elysées. První den věnujeme historické Paříži kolem Seiny. Autobus nás vysadí v blízkosti Eiffelovy věže, na kterou se následně půjdeme podívat. Poté se budeme přesouvat lodí a poznávat další krásná místa Paříže: Pont Neuf, Invalidovna - hrobka císaře Napoleona, Museé d´Orsay, Centre George Pompideau (galerie moderního umění), Notre Dame. V podvečer nastoupíme do autobusu na náměstí Place de la Concorde a přesuneme se závěrečnou vyhlídkovou jízdou přes Champs Elyées na okružní periferik a ubytování do hotelu Formule 1.

3.den

V dopoledních hodinách odjezd do Versailles na prohlídku královského zámku Versailles (známý Zrcadlový sál, Sál bitev, královské a královniny komnaty a další interiéry). Prohlídka zámku a zahrad. Po prohlídkách krátké osobní volno ve Versailles. Následný odjezd do Paříže, večerní procházka po známé čtvrti – Montmartre s bazilikou Sacre Coeur. Transfer na ubytování.

4.den

Autobus nás přiveze do centra Paříže a každý si vybere, jak tento den stráví. Dopoledne Vás buď čeká návštěva nejznámějšího muzea na světě – Louvru nebo můžete strávit čas s průvodce, který Vás zavede na méně známá místa Paříže. Můžete se například podívat do latinské čtvrti a na Sorbonnu. Nebo využít čas k návštěvě nespočetných butiků, trhů a obchodů s francouzskými specialitami. Také se můžete vrátit na Montmartre, navštívit známý hřbitov Père Lachaise nebo se jen nechat ukolébat atmosférou Paříže v jedné z místních kaváren. Potom nám už zbývá pouze výjezd z Paříže. Abychom však využili i ten, projedeme okolo moderní čtvrti La Défense, kde mimo jiné spatříte nový Velký oblouk.

5.den

Ranní příjezd do ČR.

Cena zahrnuje:

dopravu luxusním autobusem 2x ubytování v síti hotelu Accor se snídaní, většinu vstupů do muzeí a galerií, průvodce

Cena nezahrnuje:

vstupy do vybraných muzeí a atrakcí.

Termín na vyžádání
Autobus